BÖLÜM BAŞKANI
Prof. Dr. Feridun BOYLU

BÖLÜM BAŞKAN YARDIMCILARI
Prof.Dr. M.Olgaç KANGAL  (İdari işler)
Dr. Öğr. Üyesi K. Tahsin PEREK  (Eğitim)

BÖLÜM SEKRETERİ
Berna Baba

Bölüm Başkanlarımız
Prof.Dr. Güven ÖNAL (19 Mart 2007 - Aralık 2007)
Prof.Dr. Ali GÜNEY (Aralık 2007 - 13 Kasım 2008)
Prof.Dr. Fatma ARSLAN (13 Kasım 2008- 13 Kasım 2011)
Prof.Dr. Gündüz ATEŞOK (29 Kasım 2011- 28 Kasım 2014) 
Prof.Dr. Fatma ARSLAN (Kasım 2014 - Ağustos 2015)
Prof.Dr. Ayhan Ali SİRKECİ (Ağustos 2015 - Ağustos 2018)
Prof.Dr. Gülay BULUT (Eylül 2018 - Eylül 2021)