![OTEP Logo OTEP Logo](/images/librariesprovider45/default-album/otep-logo.jpg?sfvrsn=66b9cf6c_2)
Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği, Otomotiv Sanayi Derneği ve Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği misafirliğinde 18 farklı üniversite, çeşitli sektör çalışanları ve devlet çalışanları katılımıyla düzenlenen Otomotiv Teknolojileri Platformu toplantısında Prof. Dr. Olgaç Kangal başkanlığında yürütülen Maden ve Cevher Hazırlama Grubu olarak (Üyeler: Araş. Gör. Zeynep Üçerler, Araş. Gör. Tülay Türk, Araş. Gör. Oğuzhan Mert Gürkan) sunumumuzu gerçekleştirdik.
![IMG_2134 IMG_2134](/images/librariesprovider45/default-album/ımg_2134.jpg?sfvrsn=a719931_2)
![IMG_2087 IMG_2087](/images/librariesprovider45/default-album/ımg_2087.jpg?sfvrsn=38239c8b_2)
![IMG_2093 IMG_2093](/images/librariesprovider45/default-album/ımg_2093.jpg?sfvrsn=c876def2_2)